Ross Wordwide (kołowrotki muchowe)

Logo RossFirmie ROSS REELS niewiele już zostało na rynkach do zdobycia. Od lat kołowrotki Ross cieszą się opinią najlepszej jakości produktu i serwisu na świecie. I to zarówno wśród profesjonalistów, jak i zaawansowanych muszkarzy. Nowym wyzwaniem dla firmy ROSS REELS jest oferta bardzo dobrych i niedrogich kołowrotków.

To prpdukty przeznaczone dla osób, które nie mogą lub nie chcą inwestować większych pieniędzy w kołowrotek. ROSS RELLS wszedł więc w produkcję kołowrotków ekonomicznych, dodajmy, że bardzo dobrych i niedrogich.

KOŁOWROTKI ROSS REELS WORLDWIDE

Przedstawiamy serię ROSS REELS WORLDWIDE - z kołowrotkami w cenie już od 50 dolarów USA!

ROSS WORLDWIDE to z założenia, kołowrotki muchowe powszechnego, bardziej masowego użytku. Nie oznacza to jednak, że firma poszła na grube kompromisy, aby uzyskać najtańszy produkt za wszelką cenę. Kompromis tej marki kończy się tam, gdzie zaczyna się kiepska jakość i ROSS pod żadnym warunkiem nie zamierza przekraczać tej linii. Firma Ross jest przekonana, że można produkować taniej, ale niekoniecznie efektem tej produkcji muszą być muszkarskopodobne buble.

ROSS WORLDWIDE, to obecnie cztery serie nowoczesnych, estetycznych i, co najważniejsze, funkcjonalnych, kołowrotków: ROSS FLYSTART, ROSS FLYRISE

Wszystkie cztery serie produkowane są w rozmiarach 1-4, przeznaczone odpowiednio do linek od 3 do 8. Wszystkie kołowrotki wykonane są z najwyższej jakości aluminium (6061-T6) i posiadają precyzyjnie regulowany hamulec cierny mogący konkurować z hamulcami kołowrotków znacznie droższych.

Ponadto wszystkie kołowrotki ROSS WORLDWIDE są absolutnie odporne na słoną wodę i nie wymagają smarowania oraz żadnej konserwacji poza płukaniem z piasku i materii organicznej w bieżącej wodzie. Tak jak w najdroższych Rossach oś obrotu szpuli wykonana jest z termicznie impregnowanej, samosmarującej się twardej stali. Hamulec kołowrotków FLYSTART  zaprojektowany jest jako nie wymagający smarowania hamulec syntetyczny (Derlin 500P) pracujący bezbłędnie zarówno na sucho, jak i na mokro (woda), w nawet najbardziej skrajnych temperaturach.

We wszystkich kołowrotkach WORLDWIDE zastosowano nowoczesny, szybki, niezawodny przyciskowy system wymiany szpuli- ten sam co w znacznie droższych modelach Rhytm czy Evolution!

 

ROSS FLYSTART

Tanio nie zanczy byle jak! Tańsze wykonanie i wykończenia ale nie znaczy to by ten kołowrotek nie posłużył latami. Prostota i pewnośc ale bez kompromisów jakościowych!


 

 

ROSS FLYRISE

 

Jeden z naszych ulubionych kołowroków i zdecydowany bestseller Rossa Worldwide.

Dlaczego?.... W kołoworktu FLYRISE firma ROSS zastosowała TEN SAM- IDENTYCZNY!!!- hamulec co w leendarnym Evolution, Evolution LT, Rhythm. Ta sama gładka i niezawodna praca w raczej symbolicznej cenie (USA 100+ dolarow tylko)

 

ROSS FLYSTART OUTFIT (zestaw)

Kołowrotek FLYSTSRT + uwaga+ sznur SCIENTYFIC ANGLERS MADE IN USA,  do tego również firmowo nawinięty podklad SA oraz przypon. Sensowny i okzayjnie tai zestaw produkowany do kijów 3-7.


 

 

 

ROSS PESCADOR


W serii Worldwide ukazały się również profesjonalne szczypce wędkarskie PESCADOR 6 i PESCADOR 7.5 o długości 6 i 7,5cala (15.2cm i 19cm). Przeznaczone są do wuhaczania much z najeżonych zębiskami paszczęk słonowodnch i słodkowodnych zębaczy - od rekina i barrakudy, po szczupaka.

Szczypce wykonane są z supermocnego aluminium (6061G-T6511) w kolorze czarnym lub tytanowym. Poza twardymi szczękami do wypinania ryby i zaciskania węzłów z grubszej żyłki bądź drutu, szczypce posiadają wymienne ostrzałki pokryte diamentowym proszkiem oraz wymienne superostere i twarde wolframowe ostrza do cięcia żyłek, plecionek i drutu.

Szczypce PESCADOR sprzedawane są w komplecie z pokrowcem przypinanym do pasa lub zawieszanym na kółku, oraz ze spriralną, zakończoną aluminiowymi karabinkami smyczką tak że nie łatwo te narzedzie zgubić.

Cena katalogowa PESCADORa 6 i 7 i pól to odpowiednio 149 i 169 dolarów USA. To często o połowę taniej od porównywalnych narzędzi innych firm.

Polub nas